המכללה האקדמית נתניה

צור קשרלייעוץ והכוונה התקשרו 072-3303282

mobileIconLink

בחרו את מסלול הלימודים שלכם, הנסיון כבר בפנים. לחצו כאן!

המכללה האקדמית נתניה – הצטרפו להצלחה
הלימודים במכללה האקדמית נתניה מאפשרים לכם לצבור ניסיון מעשי כבר במהלך התואר ולסיים את הלימודים עם יתרון משמעותי שיפתח לכם דלתות בעתיד. בזכות שילוב מנצח בין סגל הוראה מהשורה הראשונה, ניסיון אקדמי עשיר, יחס אישי, ראיית שטח מעמיקה וסביבת לימודים מתקדמת, תסיימו את לימודיכם במכללה האקדמית נתניה גם עם תואר מוכר ומוערך וגם עם ניסיון מעשי.

פרוייקט המצוינות הפועל בכל בתי הספר של המכללה האקדמית נתניה, בשיתוף עם חברות מובילות במשק הישראלי, מעניק לכם נקודת פתיחה טובה יותר ויתרון משמעותי ביצירת הזדמנויות כניסה לשוק העבודה.

המכללה האקדמית נתניה מזמינה אתכם להצטרף להצלחה!

 
 

Verification

 

הצטרפו להצלחה!

נסיון מעשי מהווה פרמטר חשוב בהצלחת השתלבותם של אקדמאים חדשים בשוק העבודה. הלימודים במכללה האקדמית נתניה מאפשרים לכם לצבור ניסיון מעשי במהלך התואר ולסיים את הלימודים עם יתרון משמעותי שיפתח דלתות בעתיד.
בזכות שילוב מנצח בין סגל הוראה מהשורה הראשונה, ניסיון אקדמי עשיר, יחס אישי, ראיית שטח מעמיקה וסביבת לימודים מתקדמת, תסיימו את לימודיכם במכללה האקדמית נתניה גם עם תואר מוכר ומוערך וגם עם ניסיון מעשי.
פרוייקט המצוינות הפועל בכל בתי הספר של המכללה האקדמית נתניה, בשיתוף עם חברות מובילות במשק הישראלי, מעניק לכם נקודת פתיחה טובה יותר ויתרון משמעותי ביצירת הזדמנויות כניסה לשוק העבודה.

בחרו את מסלול הלימודים שלכם, הנסיון כבר בפנים!

 • natanya_banner_3

 • לקביעת פגישת ייעוץ

    

   השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם:

    

   Verification

    
  • bannerMap
  digital marketing by ATOMI
  09-3720048
  השאר פרטים