המכללה האקדמית נתניה

צור קשרלייעוץ והכוונה התקשרו 072-3310180

mobileIconLink

בלוג האקדמית

 • 5 סיבות שאתם חייבים ללמוד תקשורת

  העברת מסרים, זה תמיד היה הסיפור של בני האדם. החל מצקצוק לשון ועד לנאום בחירות. משיחת מסדרון, לצפירה בכביש ומחיאות כפיים – מסרים, מסרים ועוד פעם מסרים. מה שהתחיל מתנועות ידיים וקולות, התפתח לשפה שלמה שהביטויים וההשלכות שלה הולכים ומשתכללים מרגע לרגע. היום, בשנת 2018, תקשורת נמצאת בכל מקום וההשפעות שלה לא פחות ממהפכניות. עדיין… En lire plus »

 • בואו להיות רלוונטיים

  ההשתלבות בשוק תעסוקה שמשתנה ללא הרך ושמציף סטנדרטים גבוהים – הוא האתגר החשוב ביותר עבור אקדמאיים חדשים. האקדמית נתניה מאפשרים לכם ללמוד את התחומים הכי רלוונטיים בשוק העבודה. האקדמית נתניה מאפשרת זאת בזכות התאמת תכניות הלימוד, סגל הוראה מהשורה הראשונה, ניסיון אקדמי עשיר, יחס אישי, ראייה מעמיקה, סביבת לימודים מתקדמת וצבירת ניסיון מעשי – המאפשרים… En lire plus »

 • ללמוד להפוך טכנולוגיות מדיה לתוצאות

  ללמוד להפוך טכנולוגיות מדיה לתוצאות: תואר שני מכוון לפרקטיקה בזירה הדיגיטלית. יש רק מסלול אקדמי אחד לתואר שני עם התמחות בשיווק במדיה דיגיטלית שממנו יוצאים מומחים בשיווק ופרסום באינטרנט ובסלולר, קידום בגוגל, מסחר אלקטרוני וניהול קמפיינים דיגיטליים. חושבים על תואר שני בתקשורת? תחשבו AdTech

 • כל אפשרויות התעסוקה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת

  מגישי חדשות וכתבים, עורכי אתרים ודוברים, עולם התקשורת מלא בתפקידים נחשקים מסגנונות שונים, כאשר הדרך אל כולם עוברת דרך לימודי תואר ראשון בתקשורת. תואר ראשון בתקשורת הוא אחד התארים המקיפים ביותר עם מגוון עצום של תחומים הקשורים לעולם התקשורת

 • לא רק טלוויזיה- כל החידושים בלימודי תקשורת

  כשחושבים על לימודי תקשורת, המחשבה הראשונה שעולה בראשם של רבים היא לימודי עיתונות או טלוויזיה, אך האמת היא שתואר ראשון בתקשורת הוא כבר מזמן הרבה יותר מכך. בשנים האחרונות עולם התקשורת הולך ומתפתח וערוצי תקשורת חדשים נפתחים כל הזמן.

 • מלגות לימודים – עד 10 מיליון ש"ח בשנה

  בחירת מוסד הלימודים בו אתם מעוניינים ללמוד מורכבת מפרמטרים רבים, אך אין ספק כי אחד השיקולים המשמעותיים ביותר בבחירת מוסד ללימודים גבוהים הוא שכר הלימוד. ישנם מאות סוגים של מלגות לימודים, כך שעם מעט הכוונה נכונה, רבים הסיכויים שגם אתם תמצאו את המלגה המתאימה לכם.

 • תואר ראשון במנהל עסקים – מה עושים עם זה?

  השאלה 'מה עושים עם תואר במנהל עסקים?' היא שאלה נפוצה, שרק מעידה על מורכבותו של התואר המבוקש. בזמן הלימודים נוגעים הסטודנטים למנהל עסקים במגוון תחומים רחב במיוחד, המכינים אותם לקראת אפשרויות תעסוקה בתחומים רבים.

 • 10 סיבות ללמוד משפטים

  המרצים, הניסיון ועוד 8 סיבות שהופכות את התואר הראשון במשפטים לתואר נחשק במיוחד. מה במקצוע המשפטים הופך אותו לכל כך נחשב ויוקרתי? ומדוע דווקא תואר זה מצליח למשוך אליו עשרות אלפי סטודנטים חדשים בכל שנה? ישנם מספר שיקולים שהופכים את התואר המשפטים לפופולרי ונחשק.

 • בדרך לתואר השני במנהל עסקים עוברים במרכז למצוינות

  תכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה, הנחשבת לאחת מתכניות הלימודים המגוונות והאיכותיות בעולם האקדמי בישראל, דוגלת בחיבור תיאוריה עם פרקטיקה וביצירת אינטגרציה בין האקדמיה לבין דרישות עולם העסקים.

digital marketing by ATOMI
השאר פרטים