המכללה האקדמית נתניה

צור קשרלייעוץ והכוונה התקשרו 072-3310180

mobileIconLink

כל היתרונות של שילוב לימודי משפטים עם מנהל עסקים

shutterstock_182831618_s

המסלול המבוקש אשר מעניק לבוגרי התכנית יכולות אדירות ויתרונות משמעותיים בשוק העבודה

בשנים האחרונות התפתחו תארים משולבים המעניקים לסטודנטים ערך רב וכישורים נרחבים והפכו למסלולים מבוקשים ויוקרתיים. אחד המסלולי לימודי משפטים המקיפים ביותר הינו תואר במשפטים בשילוב עם תואר במנהל עסקים. בוגרי המסלול המשולב לתואר ראשון משפטים ומנהל עסקים פותחים את הדלת לעולם המקצועי עם יתרון מקצועי ואינטלקטואלי גדול ומאפשרים שילוב מהיר ואיכותי יותר בשוק העבודה.   

שילוב בין התחומים מקנה לך ידע נרחב ובונה לך דרך בטוחה לקריירה מוצלחת בעולם העסקי והמשפטי

סטודנט הנרשם לתואר משולב מבטיח לעצמו הרחבת אופקים ורכישת כלים הנותנים לו פרספקטיבה ויכולות פעולה רחבים. השילוב כולל תואר במשפטים אשר מעניק ידע תיאורטי ומעשי בחקיקה ופסיקה, עקרונות שיטות משפטיות ומחקרים אקדמאים בנושא, ביחד עם ידע בכלכלה, ניהול, שיווק ונושאים חופפים ומשלימים, בניהם, דיני מסחר, דיני מיסים, דיני עבודה, דיני חברות, דיני חוזים וכדומה. יריעה רחבה זו בונה אצל בוגר התואר תשתית רחבה ומוצקה לעבודה מיידית משני קצוות התחומים על פי נטיית ליבו.

המסלול מעניק לך יתרון גדול בשוק העבודה ומקל עליך את ההשתלבות במשרות בכירות

השתלבות מהירה במשרדי עורכי דין בתום הלימודים לעיתים מאתגרת בשל מספרם הגדול של בוגרי התואר למשפטים. גם בוגרי התואר במנהל עסקים עומדים אל מול אתגר. עבורם הלימודים המקיפים והמגוונים שמציע התואר מקשים על השתלבות במקצוע ספציפי. השילוב מעניק יתרון מעשי והופך את הבוגרים לאטרקטיביים עבור מישרות ניהול גבוהות ומשרות עורכי דין המתמקדות בתחומים עסקיים. היתרון של מנהל עסק הבקיא בחוק ומוסמך בכתיבת חוזים הוא אדיר, וכן של עורך דין במגזר הפרטי והממשלתי הבקיא בכלכלה וניהול. בוגרים אלו מביאים לסביבת העבודה שלהם ערך מוסף חשוב ביותר המאיץ את השתלבותם התעסוקתית ומאפשר להם להיכנס לעמדות גבוהות יותר כבר בתחילת דרכם בשוק העבודה.

פיתוח מיומנויות ויכולות מעשיות נרחבות מקנות לך יכולות מקצועיות ואישיותיות שקשה לעמוד בפניהן

תוצר נלווה של לימודים משולבים אלו הינו היכולות הגבוהות אשר הסטודנט מפתח. התוכנית מעשירה ומגבירה את יכולת הסטודנט להתמודד עם סוגיות מורכבות ולהגיע לשוק העבודה משוכלל ומוכן. בעולם בו הגישה לידע הפכה מידית, כישורי חשיבה, גמישות מחשבה, שילוב כלים, ומודעות למטריה גדולה יותר של תחומים הנוגעים לעבודה, הינם הון אנושי ונכס לחברה. הדבר מתבטא הן בסוג ורמת התפקידים והן בגובה המשכורות, הגבהות ב 10% – 25% ממשכורת כל תפקיד בנפרד. התחלה בטוחה זו לאחר תואר ראשון הינה חוויה חיובית ומתגמלת בכל הרבדים.

חסכון עצום בזמן! תוך 4 שנים יהיה בידך תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים

בעידן הנוכחי זמן הוא פקטור משמעותי. האפשרויות האקדמיות העומדות בפני סטודנט הן רבות ומגוונות, שכן ההזדמנויות העסקיות והקרייריסטיות הטובות ביותר דורשות ידע רחב ויכולות ייחודיות בו זמנית. תואר משולב במשפטים ומנהל עסקים הינו אחת האפשרויות היחידות המאפשר לסיים שני תארים עם התמחות לבחירה בתקופה של 4 שנים בלבד !! לאחריה כל שנות הוא סמינריון ופרויקט והדרך שלך סלולה. קיצור דרך זה מעמיד אותך בעמדת-זינוק מצוינת בשוק העבודה. בהצלחה.

digital marketing by ATOMI
השאר פרטים